Kozmetické ošetrenia

Prirodzenosť, najmodernejšie technológie a neustále vzdelávanie sa je to, čo naše štúdio ponúka. Každá z Vás je krásna a každá z Vás môže žiariť. Vyberte si z ponuky kozmetických ošetrení to, ktoré Vaša pleť potrebuje. Bezplatná analýza a nastavenie individuálneho plánu ošetrení je pre nás samozrejmosťou.

01.

Hĺbkové čistenie pleti

Čistenie predstavuje základnú starostlivosť o každý typ a stav pleti. Ultrazvuk pomáha uvolniť zanesené póry, zbaví pleť nadbytočného mazu a zregeneruje pokožku. Odstraňuje odumreté bunky, pôsobí ako peeling, zjednocuje farbu pleti, viditeľne zlepšuje stav pleť, čistá pleť umožňuje lepšiu absorpciu účinných látok.

V cene od 35€

02.

Chemický peeling

Chemický peeling s komplexom prírodných peptidov rybieho kolagénu v lipozómoch. Dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje jej nedostatky. Vyrovnáva vrchnú vrstvu pokožky a zjednocuje jej farebný tón, redukuje vrásky, rapídne zlepšuje akné, znižuje tvorbu kožného mazu, zužuje rozšírené kožné póry, revitalizuje. Šetrná koncentrácia kyselín zaručuje, že sa Vaša pleť po peelingu drasticky nezlúpe, nie je potrebná žiadna doba na rekonvalescenciu.

V cene od 42€

03.

Hydra lips

Maximálna hydratácia, jemné vykontúrovanie, omladenie pier bez bolesti a efektu tzv „kačičky“. Ošetrenie je bezbolestné, nie je potrebná žiadna doba na zotavenie. Hydra lips zapracúvava do pier vysoko kvalitnú zosieťovanú kyselinu hyaluronovú. Nanáša sa za pomoci DERMAPEN a špeciálnych nano ihličiek bez modrín, bolesti a iných zdravotných komplikácií.

V cene 60€

04.

Mezoterapia

Metóda, ktorou možno dosiahnuť
vynikajúci efekt omladenia pokožky, vypnutia vrások , zjednotenie
tónu pleti, hydratáciu pleti, redukciu akné, jazvičiek a pigmentácií.
Podstata spočíva v aplikácii špeciálnych sér do hlbších vrstiev pokožky vibrujúcim perom s mikroihličkami.
Táto technológia má vynikajúci účinok na novotvorbu kolagénu,
zlepšuje elasticitu pokožky, vypína pleť a celkovo ju revitalizuje.

V cene od 60€

05.

BB Glow

Nádherne rozžiarená, hydratovaná, porcelánová a zjednotená pleť.
BB GLOW okamžite zvlhčuje pokožku, redukuje nerovnomernosti pleti, zosvetľuje pigmentové škvrny, redukuje jazvy po akné, zabezpečuje rovnomernú žiarivú pleť, redukuje póry. 

V cene od 60€

06.

Dermaplaning

Metóda fyzikálnej exfoliácie pokožky, kedy sa z pokožky odstránia odumreté kožné bunky, jemné chĺpky, toxíny, naštartuje sa tvorba kolagénu, zlepší sa tonus a elasticita pokožky, zjemnia sa vrásky a jazvy po akné, výsledkom čoho je hladká a rozžiarená pokožka pripravená vstrebávať.
Ošetrenie zvýši absorbciu sér a krémov z 8% až na 80 %. Dermaplaning je úplne bezpečný, nevyžaduje žiadnu dobu na zotavenie. Netreba sa obávať rastu hrubších chĺpkov, práve naopak, chĺpky začnú rásť po cca 14 dňoch sú jemnučké ako pred ošetrením.

V cene od 40€

07.

Aquafacial

Štvorstupňové ošetrenie zahŕňa čistenie, exfoliáciu, extrakciu a hydratáciu pokožky. 
Vodný peeling s infúziou aktívnych látok.
Relaxačné a kozmetické ošetrenie pleti kyselinou hyalurónovou.
Detoxikácia, hydratácia, regenerácia a omladenie pleti v jednom ošetrení.

V cene od 65€

08.

Laminácia obočia

Laminácia obočia znamená vyformovanie obočia do tvaru,aký si želáte. Laminácia je vhodná pre jemné nevýrazné obočie, nepoddajné, neposlušné obočie, obočie s krútiacimi sa odstávajúcimi chĺpkami. Obočie upravené lamináciou vyzerá opticky hrubšie, plnšie, laminácia podčiarkne jeho prirodzený tvar. Súčasťou ošetrenia je aj farbenie obočia a botoxová výživa, ktorá podporí rast nových chĺpkov.

V cene 35€

09.

Lash lift

Najprirodzenejšia úprava Vašich prírodných rias. Pre všetky klientky, ktoré chcú mať krásne riasy, ale umelé mihalnice im nevyhovujú.
Ošetrením sa riasy vytočia, oko sa krásne otvorí, mihalnice vyzerajú omnoho dlhšie… Riasy na natočia na špeciálnu silikónovú natáčku, v ďalšom kroku sa farbia čiernou farbou ( efekt nafarbených rias, bez nutnosti používať maskaru). V poslednom kroku sa aplikuje botoxová výživa, ktorá podporí rast rias, ich regeneráciu. 

V cene od 35€
Nákupný košík